تبلیغات

مجله خبری و آموزشی تک تیک به عنوان اولین و تنها مرجع تخصصی ارائه آموزش های حضوری و غیر حضوری رایگان در حوزه شبکه و ارتباطات روزانه پذیرای طیف گسترده ای از بازدیدکنندگان متخصص و علاقمند می باشد.
صاحبین کسب و کار و همچنین فروشندگان کالا و تجهیزات در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات همواره به دنبال تبلیغات هدفمند و مفید جهت ترویج و رونق کسب و کار خود می باشند.
شما می توانید جهت درج تبلیغات خود در وبسایت تک تیک با ایمیل ads@TechTik.ir مکاتبه و یا با شماره ۴۱۷۹۸۰۰۰-۰۲۱  تماس حاصل نمایید.
کلیه قیمت های جدول ذیل تا پایان شهریور ماه ۹۶ با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می گردد.
همچنین کارشناسان متخصص این مجله توانمندی تولید رپورتاژ آگهی، آموزش متنی و یا تصویری در خصوص محصولات و سرویس های شما صاحبین کسب و کار را دارا می باشند. تعرفه های این نوع تبلیغات با توجه به نوع محصول تولیدی متفاوت می باشد.

Advertising

تعرفه تبلیغات در تک تیک

هزینه تبلیغ (ریال)محل نمایشمدت نمایشسایز بنرمحل تبلیغ
۱۵.۰۰۰.۰۰۰تمامی صفحاتیک ماه۹۰*۷۲۸A
۱۲.۰۰۰.۰۰۰تمامی صفحاتیک ماه۲۵۰*۳۰۰B
۱۰.۰۰۰.۰۰۰تمامی صفحاتیک ماه۲۵۰*۳۰۰C
۱۰.۰۰۰.۰۰۰تمامی صفحاتیک ماه۲۵۰*۳۰۰D
۷.۰۰۰.۰۰۰صفحه نخستیک ماه۹۰*۷۲۸E
۶.۰۰۰.۰۰۰صفحه نخستیک ماه۹۰*۷۲۸F

روال سفارش تبلیغات

– ارسال اطلاعات مربوط به تبلیغ (متن/بنر + لینک) سایت قصد تبلیغ آن را دارید به همراه کد جایگاه تبلیغاتی به ایمیل:  ads@techtik.ir
جهت بررسی اولیه توسط مدیر تبلیغات
– بررسی و پاسخ به ایمیل شما
– واریز وجه به حساب سایت
– ارسال اطلاعات نام و نام خانوادگی و شماره همراه بعلاوه مشخصات وجه واریزی
– درج تبلیغ شما در سایت

شرایط و تعهدات

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود،تک تیک مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.
– در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
– از درج کد تبلیغاتی، Iframe و به صورت کلی آگهی با محتوایی خارج از سایت معذور هستیم.
– در صورت قطع سرویس دهی سایت تک تیک (Down Time) به میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.
– هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.
– امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.